Слухати

Посольство Польщі спростило процедуру видачі віз українцям

07 жовтня 2016 - 13:20
Посольство Польщі в Україні запровадило нову процедуру реєстрації клопотань до візових центрів у Києві, яка має на меті спростити доступ та прискорити процес подачі українцями візових клопотань
Посольство Польщі спростило процедуру видачі віз українцям / Новини на Громадському радіо

Поки що нововведення діятимуть тільки у столиці, повідомляє Департамент консульської служби МЗС України, передає радіо 24.

З 3 жовтня 2016 року заявник, який планує оформити шенгенську візу до Польщі, має звернутися із закордонним паспортом до відділення Банку Ідея або КредоБанку та здійснити передоплату для себе та, у разі необхідності, членів своєї родини (до чотирьох осіб). Під час передоплати заявник вибирає тип візи і повідомляє контактний номер свого телефону, – йдеться в повідомленні.

Тепер оператор колл-центру сам телефонуватиме заявнику. Дзвінок здійснюватимуть впродовж 5 днів, задля того щоб дізнатись банківський код PTN. Оператор сам запропонує дату подачі документів. Якщо вона не підходитиме заявнику, то наступна автоматично обрана системою дата буде вдруге запропонована в телефонному режимі. Телефонувати оператори зможуть з 9:00 до 21:00 з понеділка по суботу (крім вихідних днів).

Повідомляється, що спрощений варіант реєстрації на подачу візових документів до Польщі діятиме лише у пунктах прийому візових анкет в Києві. Якщо система запрцює успішно, то її введуть також у візових центрах і консульських установах Польщі у Львові, Луцьку, Харкові, Одесі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+