Слухати

Роману Сущенку офіційно оголосили обвинувачення у шпигунстві — адвокат

07 жовтня 2016 - 16:03 55
Слідство РФ пред'явило офіційне звинувачення в шпигунстві громадянинові України Роману Сущенко.

«Йому пред’явлено звинувачення. Слідчий продовжує викладати фабулу», — сказав адвокат журналіста Марк Фейгін, передає ТАСС.

За словами Фейгіна, його підзахисний не має наміру в п’ятницю давати свідчення слідчому у якості обвинуваченого, так як у нього не було можливості поспілкуватися з адвокатом і узгодити позицію.

Разом з тим, зазначає адвокат, Сущенко не визнає провину.

Раніше в Центрі громадських зв’язків ФСБ РФ повідомили, що нібито Сущенко є кадровим співробітником управління розвідки Міноборони України, він був затриманий при проведенні шпигунської акції. За даними ЦГЗ, він «цілеспрямовано збирав відомості, що становлять державну таємницю про діяльність Збройних сил РФ і Росгвардіі, витік яких за кордон міг завдати шкоди обороноздатності держави».

Фейгін же підкреслив, що його клієнт є власним кореспондентом агентства Укрінформ у Парижі, а в РФ приїхав у відпустку відвідати родичів.

Нагадаємо, кореспондент інформаційного агентства «Укрінформ» Роман Сущенко, який прибув до Росії у приватних справах, був затриманий в Москві, де його звинуватили в шпигунстві. У ФСБ заявили, що Сущенко є українським розвідником. У Головному управлінні розвідки назвали фейком таку заяву ФСБ.

Сьогодні в МЗС повідомили деталі бесіди з консулом Росії в Україні щодо Сущенка. Його викликали через те, що українському консулу в Росії не дають допуск до Романа Сущенка.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+