Слухати

Військові бази РФ на території Криму — відео аеророзвідки

07 жовтня 2016 - 18:24
Місія аеророзвідки фонду "Сестрі Перемоги" по завданню прикордонної розвідки України зафіксувала військові об'єкти РФ на території окупованого нею Криму
Військові бази РФ на території Криму — відео аеророзвідки / Новини на Громадському радіо

«Ні для кого не секрет, що за останні два роки Крим став величезною військовою базою, куди московська держава стягує свої самі боєздатні частини і новітнє озброєння. Маршрут був прокладений не самий довгий, але навіть не заглиблюючись всередину півострова нам вдалося побачити багато цікавого. Вже за адміністративним кордоном з материковою частиною України починаються укріпрайони і військові бази. Ми покажемо вам дві з них — базу спецназу і військово-повітряних сил», — йдеться у дописі на відео.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+