Слухати

Військові бази РФ на території Криму — відео аеророзвідки

07 жовтня 2016 - 18:24 371
Місія аеророзвідки фонду "Сестрі Перемоги" по завданню прикордонної розвідки України зафіксувала військові об'єкти РФ на території окупованого нею Криму

«Ні для кого не секрет, що за останні два роки Крим став величезною військовою базою, куди московська держава стягує свої самі боєздатні частини і новітнє озброєння. Маршрут був прокладений не самий довгий, але навіть не заглиблюючись всередину півострова нам вдалося побачити багато цікавого. Вже за адміністративним кордоном з материковою частиною України починаються укріпрайони і військові бази. Ми покажемо вам дві з них — базу спецназу і військово-повітряних сил», — йдеться у дописі на відео.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+