Слухати

Українські прикордонники пройшли курс від спецпризначенців США — відео

08 жовтня 2016 - 10:46
У Києві відбувся випуск прикордонників, що пройшли підготовку за програмою підрозділу спеціального призначення «BORTAC»
Українські прикордонники пройшли курс від спецпризначенців США — відео / Новини на Громадському радіо

Навчання проводилось за підтримки Посольства США в Україні та тривало більше двох місяців. Самі ж заняття для українських прикордонників  проводили безпосередньо інструктори спецпідрозділу «BORTAC». Головний акцент робився на відпрацюванні практичних навичок в конкретних критичних ситуаціях та максимально наближених до умов, з якими прикордонники мобільних підрозділів можуть стикатися на кордоні та під час несення служби. Значна увага також приділялася проведенню практичних занять з вогневої підготовки та тактики ведення бою, повідомляє Держприкордонслужба.

Пройшли навчання майже 80 прикордонників та було підготовлено 10 інструкторів, які в подальшому навчатимуть особовий склад мобільних підрозділів Держприкордонслужби.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+