Слухати

До українського журналіста Сущенка пропустили консула / Новини на Громадському радіо

До українського журналіста Сущенка пропустили консула

10 жовтня 2016 - 19:52
До арештованого у Росії українського журналіста Романа Сущенка сьогодні пропустили консула

Таку інформацію надав представник українського омбудсмена Валерії Лутковської Михайло Чаплига в коментарі «Громадському радіо».

«З тієї інформації, яку ми отримали, відомо, що близько 14:00 було отримано дозвіл, а сама зустріч тривала приблизно три години», — повідомив Чаплига.

Нагадаємо, що кореспондент інформаційного агентства «Укрінформ» Роман Сущенко, який прибув до Росії у приватних справах, був затриманий в Москві, де його звинуватили в шпигунстві. У ФСБ заявили, що Сущенко є українським розвідником. У Головному управлінні розвідки назвали фейком таку заяву ФСБ.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+