Слухати

Керівник поліції Донеччини запропонував «занести чоловіків до Червоної книги»

10 жовтня 2016 - 17:29
Очільник Нацполіції Донеччини В'ячеслав Аброськін написав на своїй сторінці у Facebook, що вважає чоловіків "вимираючим родом", якому місце в Червоній книзі
Керівник поліції Донеччини запропонував «занести чоловіків до Червоної книги» / Новини на Громадському радіо

Такий висновок керівник поліції зробив через звіт про криміногенну ситуаціюі на Донеччині. Він також вважає, що в жінок «достатньо прав» і нові їм не потрібні.

«Читаю звіт про скоєні правопорушення за минулу добу по Донецькій області. Кажуть, що жінкам у нас треба більше дати прав, боюся, що у них і так їх вистачає. Скоро чоловіків треба буде заносити до Червоної книги, як «вимираючий рід», — йдеться в повідомленні у соцмережі.

Аброськін також додав наступне:

«Тільки вчора, 8 жовтня. Лиман. Дівчина, 1989 року народження, ножем заподіяла тяжкі тілесні ушкодження своєму співмешканцю, 1994 року народження. Покровськ, жінка, 1964 року народження, кухонним ножем спричинила тяжкі тілесні ушкодження своєму чоловікові. І це тільки невелика частина — тяжкі тілесні».

Після наведення ще кількох «кривавих» злочинів, скоєних жінками, пан Аброськін підсумував:

«І так чоловіки «страждають» кожен день».

Порівняльної ж статики стосовно відсоткового відношення між злочинами, які скоїли жінки та чоловіки В’ячеслав Аброськін не навів.

Зазначимо, що раніше заступник голови Національної поліції Вадим Троян в своїй статті вказав на зв’язок зростання злочинності в певних регіонах України з переїздом туди переселенців. 

Правозахисник Харківської правозахисної групи Євген Захаров назвав такі висловлювання проявом дискримінації по відношенню до переселенців. 

Нагадаємо, що нещодавно міністр МВС Арсен Аваков пояснив, як саме слід тлумачити поняття «презумпції правоти поліцейського», яку він запропонував запровадити в українській правоохоронній системі.  

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+