Слухати

Школярі вивчатимуть Революцію Гідності вже цього року — відео брифінгу

10 жовтня 2016 - 13:39
Відбувся вихід посібника з історії України, який вперше систематизував матеріали, присвячені Революції Гідності та агресії Росії проти України
Школярі вивчатимуть Революцію Гідності вже цього року — відео брифінгу / Новини на Громадському радіо

Брифінг відбувається за участі Павла Полянського, історика і громадського діяча, автора підручників для старшокласників в Українського кризовому медіа центрі.

Поки що посібник входить до категорії додаткової літератури і за програмою може бути вивчений наприкінці навчального року серед 10-11 класів.

Автор додає також і те, що книжку вже рекомендовано Міністерством освіти України.

«Якщо вчителі думають, що діти сприймають кожне їхнє слово, як канон — вони помиляються. Діти не мають погоджуватися з автором підручника, проте вчитель окрім викладання фактів має разом із учнями аналізувати події та історію», — зазначає Павло Полянський.

Автор каже, що окрім історичних фактів, він описує труднощі, із якими довелося зіткнутися мешканцям Донецької та Луганської областей протягом збройної агресії РФ.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+