Слухати

УПЦ Московського патріархату може отримати особливий статус / Новини на Громадському радіо

УПЦ Московського патріархату може отримати особливий статус

10 жовтня 2016 - 15:34
У ВР зареєстрували проект постанови про прийняття за основу законопроекту №4511 про надання особливого статусу релігійним організаціям, які керуються державою-агресором (РФ визнана такою парламентом)

В пояснювальній записці зазначається, що метою законопроекту є захист національних інтересів України.

Зокрема, пропонується підписувати оголошення між державою та керівництвом релігійних організацій, які проводять свою діяльність в Україні, що має надати можливість «своєчасно виявляти і відповідним чином реагувати на потенційні деструктивні впливи зовнішніх факторів з використанням релігійних чинників та впливів на громадськість і порушення територіальної цілісності і державного суверенітету України».

Нагадаємо, що Українська православна церква Московського патріархату формально підпорядкована Російській православній церкві, центр управління якою знаходиться у столиці Російської Федерації.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+