Слухати

Нову Каховку затопило після потужної зливи — відео / Новини на Громадському радіо

Нову Каховку затопило після потужної зливи — відео

11 жовтня 2016 - 10:56
У мережі з'явився відеозапис про те, як виглядає наразі місто Нова Каховка після зливи 8 жовтня

8 жовтня в Новій Каховці кілька годин тривав дощ з грозою. Наслідки стихії не змусили себе довго чекати — міські вулиці виявилися затопленими. За ним стало проблематично не тільки ходити, але й навіть їздити на авто. Машини по проїжджій частині фактично не їхали, а пливли.

Відео з’явилося на ресурсі novakakhovka.daily-news

Як передає видання, це стало справжньою проблемою для міста, адже щоразу після зливи вулиці перетворюються на річки. Мешканці міста неодноразово вже скаржилися на несправні водостоки, які на справляються із водою.

Жителі міста нарікають, що місто стає схожим на Венецію, а пересуватися можна виключно на човнах.

 

 

 

 

Цікаву інформацію також оприлюднило видання EurekAlert. Виявляється мешканцям Нью-Йорку в США ймовірно дістанеться гірше, аніж жителям Нової Каховки. Вчені Ратгерського університету оприлюднили дані, згідно яких місту «Великого яблука» загрожує затоплення до 2100 року.

Дослідження цієї теорії було опубліковано в журналі Proceedings of the National Academy of Sciences.

За прогнозами в гіршому випадку повені в місті у XXII столітті будуть відбуватися до 17 разів частіше, ніж зараз. Рівень води при цьому, за оцінками фахівців, підніматиметься до 2,7 метра.

Причиною цього, на думку вчених, стануть тропічні циклони, схожі з ураганом Сенді. Такі висновки було зроблено після аналізу даних метеорологічних спостережень, геологічних матеріалів та кліматичних моделей, що враховують вплив глобального потепління.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+