Слухати

Севастопольські «чиновники» заплуталися, рахуючи туристів

11 жовтня 2016 - 11:58
У Севастополі остаточно закрили літній сезон і оприлюднили офіційні підрахунки кількості туристів
Севастопольські «чиновники» заплуталися, рахуючи туристів / Новини на Громадському радіо

320 тисяч відвідувачів за рік — саме таку цифру в інтерв’ю місцевому виданню озвучила «головний спеціаліст управління розвитку туріндустрії» міста Юлія Качан. При цьому чиновниця підкреслила — цьогоріч в Севастополі побували на 20% більше людей, ніж торік, а на 2017спрогнозувала зростання потоку ще на 15%.

Проте, при порівнянні з минулорічною статистикою, випливли дива російської арифметики. Так, наприкінці сезону-2015 тодішній «начальник відділу розвитку туристично-рекреаційного потенціалу департаменту пріоритетних проектів» Олександр Железняк переконував — Севастополь протягом сезону відвідали 350 тисяч туристів, і це на 15% більше, ніж у кризовому 2014-му. 

Отже, за логікою севастопольських російських чиновників 320 тисяч туристів — це аж на п’яту частину більше ніж 350 тисяч туристів. 

Кореспонднет з Криму

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+