Слухати

У Дніпрі більш ніж 300 поліцейських провалили атестацію

11 жовтня 2016 - 17:31
Деяких правоохоронців вже звільнили з посад, інші ж із рішеннями комісії не згодні і звертаються до суду. Про це повідомляє кореспондент "Громадського радіо" з Дніпра
У Дніпрі більш ніж 300 поліцейських провалили атестацію / Новини на Громадському радіо

Про результати атестації в Дніпрі розповів начальник Управління кадрового забезпечення нацполіції в області Юрій Небеський:

«У  нас по первой категории 32 процента подлежат увольнению. Они все уже уволены. По второй — 14 процентов, и по третьей — 4 процента личного состав. Больше всего, конечно, коснулось первой категории — там руководители, они на виду. Вторая категория — это руководители среднего звена, по ним не особо мсного, а третья категория — это обычные сотрудники, патрульно-постовая служба». 

Як зазначив Юрій Небеський, всього атестацію проходили 6485 правоохоронців. Наразі атестація проведена в повному обсязі. Рішення не прийняте лише по 15 поліціянтам, які направлені на перевірку поліграфом.

Маргарита Кримова з Дніпра 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+