Слухати

У Сквирі вимагають виселити азербайджанську громаду після вбивства чоловіка

11 жовтня 2016 - 19:37 1909
Мітинг спровокувала смерть жителя Сквири, внаслідок конфлікту з власником кафе — представником діаспори

У місті Сквира Київської області близько трьохсот людей вийшли на мітинг, вимагаючи виселити азербайджанську громаду. Про акцію протесту «Громадському радіо» розповів керівник Сквирської райдержадміністрації Василь Галюк.

«Один із фігурантів справи був кавказької національності, тому громадяни й вимагали виселення», — зазначив Галюк.

Власник кафе, якого підозрюють у вбивстві чоловіка, затриманий — про це повідомив новинам «Хроніки Донбасу» прес-секретар поліції Київської області Микола Жукович. Він розповів про те, за яких обставин потерпілий отримав травми. За інформацією поліції, 9 жовтня чоловік прийшов в кафе і почав хуліганити.

«Ці подіїї відбулися іще 9 числа. Чоловік прийшов до кав’ярні та камінцем розбив шибку. Власники викликали поліцейських, до приїзда яких інцидент було вичерпано. Але чоловік знову повернувся через деякий час і почав вчиняти хуліганські дії, після чого охоронець та господар кафе завели його до приміщення, і ми думаємо, що все таки його побили», — розповів Жукович.

Пан Жукович також зазначив, що брат загиблого повідомив, що чоловік нібито заборгував 10 тисяч гривень власнику кав’ярні, через пошкоджене авто.

Вдома побитому стало погано. Чоловіка забрали в лікарню, де він помер.

Мітинг, який сьогодні проходив в Сквирі, закінчився спокійно, стверджує глава райадміністрації Василь Галюк. Місцева влада створила спеціальну ініціативну групу, щоб розібратися в ситуації.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+