Слухати

Уряд встановив новий порядок реєстрації авто

11 жовтня 2016 - 13:41 1294
Відтепер українці реєструватимуть авто за новими стандартами

Кабінет міністрів України сьогодні, 11 жовтня, затвердив зміни до порядку державної реєстрації та перереєстрації, а також зняття з обліку автотранспортних засобів.

Відповідну постанову №687 від 5 жовтня оприлюднено на Урядовому порталі.

Урядовці уточнили перелік державних автоматизованих баз даних, необхідних для реєстрації (перереєстрації) автотранспортних засобів, щоб мати можливість підтверджувати особу власника транспорту, а також правомірність придбання. 

«Значно скорочено час реєстрації (перереєстрації) транспортних засобів, зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів за рахунок електронної передачі інформації від розпорядників реєстрів до уповноваженого органу Міністерства внутрішніх справ України та чітко визначений перелік державних автоматизованих баз даних, необхідних для таких дій», —  так пояснюють зміни в постанові.

Зазначено, що нововведення мають захистити власників авто від злочинних намірів третіх осіб протягом процедур реєстрації та перереєстрації, наприклад тоді, коли автомобіль закладено або надано в користування.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+