Слухати

У жителів східної України поступово збільшується довіра до НАТО, — експертка

12 жовтня 2016 - 21:40
Згідно з опитуванням Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва, 24% жителів підконтрольної території Донбасу виступили за вступ України до НАТО
У жителів східної України поступово збільшується довіра до НАТО, — експертка / Новини на Громадському радіо

У студії «Громадського радіо» Марія Золкіна, політичний аналітик Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва, розповіла про зміни настроїв жителів східного регіону України стосовно політичних та соціальних питань.

За словами експертки, 24% населення підконтрольної території Донбасу сьогодні виступають за вступ України до НАТО заради гарантій безпеки України. При тому, що ще чотири роки тому, цей показник становив 1%. 

Серед іншого, Марія Золкіна зазначила, що відносна більшість жителів цього регіону, близько 33%, все ж таки підтримують позаблоковий статус України, а 13% виступають за співпрацю з Росією та іншими країнами СНД.

Також варто зазначити, що після початку військових подій в 2014 році поступово почала зростати орієнтованість жителів сходу України на себе як громадянина України. На сьогодні близько ⅔ жителів підконтрольної частини Донбасу в першу чергу називають себе громадянами України.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+