Слухати

«Київенерго» створило інструкцію до опалювального сезону — відео

12 жовтня 2016 - 10:43
За розпорядженням КМДА опалення в київських будинках буде ввімкнено вже 12 жовтня
«Київенерго» створило інструкцію до опалювального сезону — відео / Новини на Громадському радіо

Згідно розпорядження Київської міської держадміністрації № 985 від 11 жовтня 2016 року протягом тижня, починаючи із 12 жовтня теплопостачальні компанії мають провести включення опалення в усі столичні будинки.

Про це повідомляє офіційний сайт ПАТ «Київенерго».

Задля уникнення пошкоджень тепломереж та внутрішньо-будинкових теплосистем було створено певний графік, за яких тепло подаватиметься до осель поступово. 

15% столичних будинків у зоні обслуговування «Київенерго» будуть підключені впродовж 7 днів, — а усього теплом мають бути забезпечені 9500 житлових будинків.

За цим процесом можна слідкувати на веб-ресурсі «Де в Києві тепло».

 

У відеоінструкції, створеній до відкриття опалювального сезону розповідається, як саме відбувається ввімкнення опалення, а також від чого залежить початок опалювального сезону у столиці.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+