Слухати

ВООЗ хоче оподаткувати газовані напої через загрозу масового ожиріння

12 жовтня 2016 - 14:08
Уряди повинні накласти податки на солодкі напої, щоб запобігти ожирінню, діабету та іншим неінфекційним захворювання, - стверджують у Всесвітній організації охорони здоров'я
ВООЗ хоче оподаткувати газовані напої через загрозу масового ожиріння / Новини на Громадському радіо

ВООЗ закликала уряди країн світу звернути увагу на цю проблему і посилити боротьбу із різноманітними захворюваннями, в тому числі і шляхом обкладання податком солодких газованих напоїв.

Про це повідомляє CNN.

«Якщо уряд оподатковуватиме такі продукти, як солодкі напої, вони можуть зменшити ризики появи різних захворювань і врятувати багато життів», -зазначає Дуглас Бетчер, директор Департаменту ВООЗ з профілактики неінфекційних захворювань.

В своїй заяві він також зазначив наступне:

«Вони (уряди, — ред.) можуть також скоротити витрати на охорону здоров’я і збільшити доходи, щоб вкласти капітал в сферу медичних послуг.»

Громадські експерти в області охорони здоров’я звинувачують такі напої в сприянні ожирінню через кількість вмісту цукру. Вони також попереджають про зростання надзвичайних ситуацій в області суспільної охорони здоров’я, а саме таких хвороб як ожиріння, і особливо раннє, у дітей, а також діабет, лікування та профілактика яких потребують значних ресурсів.

За даними ВООЗ у 2014 році, 39% дорослого населення в усьому світі мали надлишкову вагу. Захисники здоров’я пропонують оподаткувати газовану воду, солодкі соки і спортивні напої. Кілька країн і міст уже рухається в цьому напрямку.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+