Слухати

Як переселенці в Україні адаптуються до нового життя — інфографіка

12 жовтня 2016 - 15:15
Благодійним фондом «Право на захист» у рамках проекту з УВКБ ООН було проведено соціологічне дослідження стосовно адаптації та життя на новому місці вимушених переселенців в Україні
Як переселенці в Україні адаптуються до нового життя — інфографіка / Новини на Громадському радіо

71% переселенців засвідчили, що адаптувалися до життя у новій громаді – дослідження БФ «Право на захист»

83% опитаних адаптувались до життя з новими сусідами, 4% це не вдалось. 71% опитаних адаптувалися до життя у новій громаді, а 24% відповіли, що не адаптувалися до нової громади.

Водночас основним колом щоденного спілкування опитані ВПО (внутрішньо переміщені особи) вважають сусідів по МКП (компактним місцям проживання), інших переселенців та друзів і знайомих, які також були змушені переїхати. Відносно невелика частина опитаних ВПО повідомили, що спілкуються з місцевими мешканцями, зокрема, батьки інших дітей, з якими контактує їх дитина, співробітники гуманітарних організацій, волонтерами, колегами по роботі.

70% опитаних ВПО повідомили, що відвідують гуманітарні та громадські організації для отримання гуманітарної допомоги. Проте 15% опитаних зазначили, що вони не відвідують такі організації взагалі.

Майже 51% ВПО вважають, що рівень уваги/допомоги від держави, волонтерів та громадських організацій знизився за час, що минув з початку їх переміщення.

bez_imeni.jpg

Кола спілкування мешканців МКП (компактних місць проживання)  // БФ «Право на захист»
Кола спілкування мешканців МКП (компактних місць проживання)
БФ «Право на захист»

zagalni_sposterezhennya_sered_mkp.jpg

Загальні спостереження серед МКП // БФ «Право на захист»
Загальні спостереження серед МКП
БФ «Право на захист»

statystyka_shchodo_umovu_prozhyvannya_v_mkp.jpg

Статистика щодо умову проживання в МКП // БФ «Право на захист»
Статистика щодо умову проживання в МКП
БФ «Право на захист»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+