Слухати

У мене скепсис щодо того, що війська відійдуть в районі Станиці Луганської, — Гусєв / Новини на Громадському радіо

У мене скепсис щодо того, що війська відійдуть в районі Станиці Луганської, — Гусєв

13 жовтня 2016 - 08:27
Станиця Луганська за кілька годин до чергової спроби розведення військ потужно обстрілювалася сепаратистами, — каже волонтер

Головне управління розвідки України повідомило про те, що 13 жовтня буде чергова спроба розвести війська в районі Станиці Луганської.

Максим Гусєв — активіст місцевої організації «Любов не має кордонів» коментує ситуацію.

Сергій Стуканов: Максиме, яка нині ситуація в Станиці? На що очікуєте? Яка позиція місцевих жителів?

Максим Гусєв: Поддерживают или не поддерживают местные жители — это вопрос скорее неуверенности в том, что при выводе войск не будет каких-то провокаций.

Буквально 10 минут назад были такие обстрелы, что дрожали стекла. Если говорят о каких-то Минских соглашениях, то первый пункт — прекращение обстрелов. Мы же наблюдаем в течении ночи несколько затяжных обстрелов.

Наталя Соколенко: З чого стріляють?

Максим Гусєв: По моим ощущениям, когда в доме дрожат стекла, а взрыв может быть в нескольких километрах — это уже не стрелковое оружие. Пулеметы так не стреляют.

Сергій Стуканов: Якщо українські військові відійдуть — що буде в містечку?

Максим Гусєв: Судя по тому, что обстрелы не стихают — с той стороны я не вижу усилий к мирным соглашениям. Не знаю, чего ожидать. Есть переживания и страхи, что если они нарушают сейчас соглашения, то так будет и дальше.

Наталя Соколенко: Знаю, що молитовний намет вашої організації стоїть поруч з КП. Якщо ж із другої спроби війська будуть все ж відведені — чи забере його звідти ваша організація та відійде разом із військовими?

Максим Гусєв: У меня огромный скепсис по поводу того, что войска отойдут.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+