Слухати

«Він цікава особистість» — нардеп про вбивцю міліціонера

13 жовтня 2016 - 17:25
Нардеп від БПП Олег Петренко пояснив, чому був присутній на засіданні у справі Артема Дериглазова — студента, засудженого на довічне ув'язнення за вбивство міліціонера у 2010 році
«Він цікава особистість» — нардеп про вбивцю міліціонера / Новини на Громадському радіо

Депутата у харківському суді 11 жовтня зняли на відео місцеві журналісти. У коментарі «Громадському радіо» він назвав Дериглазова «патріотом» та «націоналістом». Вчинок Дериглазова — засуджує, проте вважає достатнім для нього покарання у 15 років, а не довічного.

«Так, дійсно, я там був. Я багато проводжу часу на судових засіданнях. Впливати на слідство, на суд я собі ніколи не дозволяв такого. Щодо Дериглазова — він цікава особистість, в нього цікаві блоги зараз. Мені цікаво, чим закінчиться. Молода людина, яка, не зважаючи на те, що в вчинила в юності, вважаю, колись все таки буде корисна державі…», — зазначив Петренко.

Нагадаємо, Артем Дериглазов у 2012 році отримав довічне позбавлення волі за вбивство міліціонера Сергія Євлахова. Торік апеляційний суд змінив покарання на 15 років ув’язнення, прокуратура наразі оскаржує цю зміну. На останньому засіданні Дериглазов був у футболці поліцейського підрозділу «Східний корпус», його прийшли підтримати представники праворадикальних організацій — Азову, ОУН, С14. Східного корпусу.

deryglazov.jpg

Артем Дериглазов // http://kvp.in.ua/
Артем Дериглазов
http://kvp.in.ua/

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+