Слухати

Вигадані борги — лише спосіб не випускати мене з країни — Фейгін

14 жовтня 2016 - 12:02
Адвокат Марк Фейгін, який захищав Надію Савченко та Ахтема Чийгоза, вдруге не зміг виїхати із Росії. Цього разу його не випустили на опозиційний форум у Вільнюсі (Литва)
Вигадані борги — лише спосіб не випускати мене з країни — Фейгін / Новини на Громадському радіо

Марк Фейгін , який наразі захищає у суді українського журналіста Романа Сущенка опинився у списку бази Управління Федеральної служби судових приставів РФ по Москві, яке заборонило йому виїзд з країни. За версією Управління у адвоката нібито є борги із виплати аліментів, а також штрафи за перевищення швидкості.

В ексклюзивному коментарі «Громадському радіо» Марк Фейгін повідомив:

«У мене немає боргів. У мене є документи, які це зазначають. Тобто вони видають мені папірець, де зазначається, що боргів нема, а на сайті викладають інформацію протилежну. Це все робиться спеціально. Ця база взагалі не є офіційним документом як ви розумієте, це просто цифри в інтернеті. Тобто починається така давня гра «доведи, що ти не віслюк».

Пізніше також Фейгін виклав у Twitter документи, які підтверджують відсутність в нього боргів.

 

 

 

 

 

 

Пізніше адвокат написав також, що дозвіл йому все таки надали.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+