Слухати

Інститут національної пам'яті планує створити пантеон українських героїв

15 жовтня 2016 - 15:51
Про це в ефірі «Громадського радіо» повідомив голова Інституту Володимир В’ятрович
Інститут національної пам’яті планує створити пантеон українських героїв / Новини на Громадському радіо

Яким саме буде формат пантеону, поки що точно невідомо. Можливо, у ньому будуть перепоховані важливі історичні постаті, які зараз поховані по всьому світу.

«Національна пам’ять також потребує певної інфраструктури — музеї, пам’ятники, пам’ятні знаки — це те, що фіксує і зберігає те важливе в минулому, що ми хочемо передати своїм нащадкам», — каже Володимир В’ятрович.

Перед початком реалізації цього проекту має завершитися суспільна дискусія щодо того, кого суспільство вважає національними героями. Від результатів дискусії залежить, які саме особистості увійдуть до пантеону.

За словами пана В’ятровича, дуже важливо, щоб ці історичні постаті об’єднували, а не роз’єднували українську націю. За результатами соціологічних опитувань, такі постаті вже є.

Повністю розмову із головою Українського інституту національної пам’яті слухайте тут.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Громадська хвиля

Проект реалізується у рамках Польсько-Канадської Програми Підтримки Демократії, співфінансованої з програми польської співпраці на користь розвитку Міністерства закордонних справ Польщі та канадського Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку (DFATD).

Громадська хвиля

Проект реалізується у партнерстві з Фондом «Освіта для демократії».

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+