Слухати

Стенд України на Франкфуртському ярмарку створено за мотивами робіт Малевича

15 жовтня 2016 - 14:17
17 жовтня розпочнеться Франкфуртський книжковий ярмарок. Україна матиме окремий національний стенд і запропонує літературну програму
Стенд України на Франкфуртському ярмарку створено за мотивами робіт Малевича / Новини на Громадському радіо

Організаторами роботи українського стенду 2016 року є Міністерство закордонних справ і Міністерство культури. Раніше підготовкою участі України у Франкфуртському ярмарку займалися в Держкомтелерадіо. 

«МЗС і Мінкульт залучили партнерів, які мають авторитет на ринку — Форум видавців, Асоціацію українських видавців, Фонд «Ізоляція», що допоміг у рекордно малий час забудувати стенд», — про це розповіла Оксана Хмельовська, координаторка «Книжкового Арсеналу» в ефірі програми «Громадська хвиля». За її словами, вартість українського стенду складає 1 мільйон гривень.

Український стенд розроблено за мотивами графічних експериментів Малевича. «Його архітектурні моделі називаються архітектонами, а графічні — планітами, і в нас теж будуть планіти й архітектони із написами «Ukraine», «New voices from Ukraine», — говорить Оксана Хмельовська. За її словами, зовнішній вигляд буклетів і каталогу розробила Альона Соломадіна, котра використала концепти «шістдесятника» Флоріана Юр’єва: «Він експериментував з кольорами, і ці кольори та геометричні орнаменти відобразила Альона Соломадіна».

В програмі українського стенду заплановані зустрічі з Сергієм Жаданом, Юрієм Андруховичем, Ігорем Померанцевим та іншими відомими авторами.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+