Слухати

Українська громада в Лондоні долучилась до акції Stop Putin, Stop War

15 жовтня 2016 - 01:05
Свою акцію українці провели навпроти резиденції британського прем'єр-міністра, повідомив у соцмережі журналіст Богдан Цюпин
Українська громада в Лондоні долучилась до акції Stop Putin, Stop War / Новини на Громадському радіо

Пікет у британські столиці став частиною всесвітньої акції «Зупинити Путіна, зупинити війну!», що її українська діаспора обіцяла провести по низці країн світу.

Ось що сказав Богдану Цюпину один із організаторів події Степан Шахно:

«Сьогодні 14 жовтня у нас тут в Лондоні, навпроти резиденції прем’єр-міністра Лондон Євромайдан і вся лондонська [українська — Г.Р.] громада, ми долучаємося до всесвітньої акції, яка проходить по багатьох містах світу сьогодні. Це є акція Stop Putin, Stop War. І ми звичайно, як  Лондон Євромайдан, як організація, яка з першого дня Майдану виходила на демонстрації тут в Лондоні, для, спочатку підтримки Майдану, а потім для підтримки України, ми не могли залишитись осторонь цього заходу».

За словами Богдана Цюпина, українці у Лондоні нагадують під резиденцією прем’єр-міністра, що Британія була підписант Будапештського меморандуму.

Будапештський меморандум 1994 року замислювався як документ, що надавав Україні певні розмиті гарантії територіальної цілісності в обмін на зобов’язання Києва знищити третій ядерний потенціалу світі.

Передбачається, що представники української діаспори зберуться у 60-ти країнах світу. Це вже вдруге активісти збираються із вимогами зупинити російську агресію в Україні.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+