Слухати

В ООН закликали розподілити біженців по всьому світу

15 жовтня 2016 - 14:31
Новопризначений Генсек ООН Антоніо Гутерреш звернувся до світової спільноти із закликом підтримати розподілення біженців, щоб уникнути перевантаження окремих країн
В ООН закликали розподілити біженців по всьому світу / Новини на Громадському радіо

За словами Генсека Ліван, Туреччина і Йорданія потерпають від перевантаження біженцями, та потребують допомоги.

Про це повідомляє FOCUS Online.

«Ми маємо підтримувати їх значно більше, і розподіляти біженців по всьому світу. Ми потребуємо широкомасштабної та ефективної системи розподілу. І це має стосуватися не тільки Європи, але й в Північної Америки, Латинської Америки, Австралії», — наголосив Гутерреш.

Зазначимо, що Генеральна Асамблея ООН обрала колишнього прем’єр-міністра Португалії Антоніу Гутерреша на пост генсека Всесвітньої організації. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+