Слухати

Vogue показав, що носили українські чоловіки наприкінці ХІХ сторіччя — відео

15 жовтня 2016 - 19:44
Українське видання Vogue створило відео, присвячене моді українських чоловіків на межі ХІХ-ХХ століть
Vogue показав, що носили українські чоловіки наприкінці ХІХ сторіччя — відео / Новини на Громадському радіо

У відео показано чоловіче святкове вбрання із різних історико-етнографічних районів України кінця XIX — XX століть. Представлено вбрання таких місцин: Борщівський район Тернопільскої області, Шаргородський район Вінницької області, Новоушицький район Хмельницької області, Слов’янський район Донецької області, Черкаський район Черкаської області, Косівський район Івано-Франківської області.

«Vogue UA продовжує традицію створення етно-відео. Цього разу ми присвячуємо проект чоловікам і показуємо, як вдягались українці на рубежі XIX — XX століть» — йдеться в описі відео. 

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+