Слухати

«Я тут, щоб зупинити пустоту» — військові розповіли, чому пішли на фронт — відео

15 жовтня 2016 - 16:14
Військові розповіли, чому кожен з них пішов на фронт
«Я тут, щоб зупинити пустоту» — військові розповіли, чому пішли на фронт — відео / Новини на Громадському радіо

Військовослужбовці знялися у відео під назвою «Я тут», та розповіли про свої власні, особисті причини перебування на війні. Дехто каже, що пішов за свою родину, інший — за честь та гідність. Та найголовнішою причиною залишається прагнення захистити власну землю.

Відео виклали на Youtube каналі Закарпатський Легіон 128 ОГПБр.

«Ви не побачите в цьому відео пострілів танків. Військових маневрів. Залпів гармат. Не почуєте жодного пострілу. Це відео про людей. Воїнів, патріотів, професіоналів, добровольців. Але в першу чергу про людей. Що захищають нас із вами, українці. Почуйте їх. Пишайтесь ними. Знайте — вони тут», — йдеться в описи до запису.

 

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+