Слухати

Український хірург вдруге імплантував механічне серце — відео

16 жовтня 2016 - 14:29
Борис Тодуров - всесвітньо відомий український кардіохірург, який знову врятував життя, пересадивши жінці механічне серце
Український хірург вдруге імплантував механічне серце — відео / Новини на Громадському радіо

Вперше подібну операцію лікар здійснив у Харкові, імплантувавши пацієнту механічне серце. Про це він розповідав в ефірі «Громадського радіо» у липні. 

Вартість апарату — близько 120 000 євро. Це була перша в Україні подібна операція, яку здійснила група українських лікарів на чолі з доктором медичних наук, директором Київського міського центру серця («Інституту серця»), кардіохірургом Борисом Тодуровим.

Сьогодні було проведено другу подібну операцію.

«Механічне серце вже працює в грудях Людмили Філяренко. Операцію закінчили успішно. Спасибі всім, хто брав участь в зборі коштів і в самій операції. Сьогоднішній день прожитий не дарма», — написав на своїй сторінці у Facebook сам лікар.

 

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+