Слухати

В Луганську бойовики затримали хлопця за фото з українським прапором

16 жовтня 2016 - 18:06
Так зване МГБ самопроголошеної ЛНР знову затримали молодих хлопців і звинувачують їх у «зраді республіці», а також у «шпигунстві»
В Луганську бойовики затримали хлопця за фото з українським прапором  / Новини на Громадському радіо

Юнаків звинувачують саме у «шпигунстві на користь України». Мешканці Луганська були затримані 10 жовтня, проте до сьогодні їх родичі сподівалися, що все вирішиться.

Про це повідомляє Informator.media. Хлопці є фанами футбольної команди «Зоря» (Луганськ). Один із затриманих — дев’ятнадцятирічний Владислав Овчаренко.

«Зрадою республіки» бойовики називають те, що юнаки фотографувалися із українськими прапорами в центрі Луганська, та викладали ці фото в мережу.

11 жовтня батьки Владислава звернулися в «МГБ», де згодом «слідчий» підтвердив, що обох хлопців затримали.

13 жовтня батькам Владислава повідомили, що Владислав «затриманий на 48 годин до з’ясування обставин». Пізніше родичам вже сказали, що хлопець залишиться в них вже на 2 місяці — «на час слідства». За словами бойовиків, хлопцеві «загрожує ув’язнення терміном від 12 до 15 років».

Зв’язатися із сином батькам не дають, а також відмовляються назвати місце його знаходження.

screenshot_24-482x400.jpg

Затриманий бойовиками Владислав Овчаренко // http://informator.media/
Затриманий бойовиками Владислав Овчаренко
http://informator.media/

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+