Слухати

Ціни на бензин підвищаться через гривню та зовнішні ціни в Європі

17 жовтня 2016 - 13:46
Створені передумови для підвищення цін на бензин вже найближчим часом
Ціни на бензин підвищаться через гривню та зовнішні ціни в Європі / Новини на Громадському радіо

Ціна на бензин може підвищитись, і це залежить від декількох чинриків, пояснює в ефірі Громадського Радіо президент асоціації «Об’єднання операторів ринку нафтопродуктів України» Леонід Косянчук

«Бензин на сьогодні недооцінений, завдяки «чорному» ринку. На ціни в Україні впливають два чинники: зовнішні ціни в Європі і курс національної валюти. Жоден з цих чинників не дає позитивно оцінювати ситуацію, що склалася. Ціна на зовнішньому ринку підвищилася — більше 50$ за тонну, і національна валюта також поводиться незрозуміло. Створені передумови для підвищення цін на бензин вже найближчим часом. Але чи підвищаться ціни і на скільки — залежить від кожного оператора зокрема», — пояснює експерт.

Повну розмову читайте і слухайте на Громадській Хвилі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+