Слухати

На пам'ятник Путіну у Криму збирають 10 мільйонів рублів

17 жовтня 2016 - 18:16
Про початок збору коштів оголосила громадська організація «Конгрес російських громад Криму»
На пам’ятник Путіну у Криму збирають 10 мільйонів рублів / Новини на Громадському радіо

Створити і встановити пам’ятник президенту Росії Володимиру Путіну розраховують до виборів 2018 року.

Про це на прес-конференції в Республіканському прес-центрі повідомив голова регіональної ГО «Конгрес російських громад Криму», так званий «депутат Держради республіки» Сергій Шувайников, пише Кримінформ.

Фактично створення пам’ятника буде приурочено окупації півострова, за словами ж Шувайнікова, - «возз’єднанню півострова з Росією».

Він зазначив, що пам’ятник Путіну буде створений і встановлений на народні гроші.

«Конгрес російських громад Криму» на загальних зборах прийняв рішення розробити проект пам’ятника-символа в формі російського капітана за штурвалом корабля і забезпечити постамент словами російського президента, які він виголосив на мітингу в Москві 18 березня 2014 року після окупації: «Після важкого, тривалого, виснажливого плавання Крим і Севастополь повертаються в рідну гавань, до рідних берегів, в порт постійної приписки, в Росію».

Шувайніков повідомив, що орієнтовна вартість пам’ятника складатиме близько 10 млн рублів.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+