Слухати

У Чехії активісти провели акцію проти Путіна — відео

17 жовтня 2016 - 18:45
Люди вийшли з плакатами, на яких зображені Ільмі Умеров, Олександр Костенко та інші кримські політв'язні, був і портрет лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва
У Чехії активісти провели акцію проти Путіна — відео / Новини на Громадському радіо

Як зазначила активістка організації «Празький майдан» Катерина Скрипник, що Чехія, як член ЄС, підтримує загальну політику ЄС щодо конфлікту між Росією та Україною. 

«Якщо ми дивились новини останніх днів, то звернули увагу, що на засіданні ОБСЄ, яке проходило, і на якому була визнана агресія Росії на території України, то це було зроблено завдяки пані Зеленкової, представниці Чеської республіки. Завдяки її доповіді було прийнято рішення щоб продовжити акції про невходження Росії в ПАРЄ», — зазначила вона.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+