Слухати

У Херсоні створюють хостел для переселенців

17 жовтня 2016 - 13:39
Ініціатива належить херсонському громадському діячеві Олегу Баркаренку
У Херсоні створюють хостел для переселенців  / Новини на Громадському радіо

Хостел працюватиме на вулиці Робочій, практично в центрі міста. У ньому два поверхи. Як підкреслює Олег, в даний час в ньому можуть знайти притулок діти і підлітки, які приїздять з Криму, щоб оформити ті чи інші документи на материковій частині України. Надалі планується, що хостел зможе прийняти до 32 людей, пише «Український південь».

Перебування під цим гостинним дахом — абсолютно безкоштовне, а максимальний термін — до 21 доби.

За словами Олега Баркаренка, тут же зможуть проживати і переселенці з того ж Криму і з Донбасу, які ще не обзавелись житлом, а також учасники АТО і їх сім’ї — ті, для яких питання даху над головою стоїть надзвичайно гостро.

В даний час хостел-притулок є проблема зі здачею будівлі в експлуатацію: не вистачає 15-20 тисяч гривень для облаштування системи пожежної безпеки. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+