Слухати

В Україні створили робота, який досліджує сферу публічних фінансів

17 жовтня 2016 - 13:28
«Бот дуже розумний, з ним навіть трошки можна спілкуватися. Ви даєте йому завдання, він за вас його виконує», — розповів керівник проекту «E-data» Олександр Щелоков
В Україні створили робота, який досліджує сферу публічних фінансів / Новини на Громадському радіо

«Телеграм Bot007» — перший в Україні робот, який досліджує саме сферу публічних фінансів, — розповів Олександр Щелоков у ефірі «Громадського Радіо». — «Ми відкрили бот в Telegram. Тому треба мати цей додаток, в ньому знайти @e007bot — і він автоматично з’явиться. З часом ми перейдемо в месенджер Facebook і, можливо, Viber»

Бот створено для того, щоб громадськість могла в реальному часі контролювати проходження платежів та інші процеси бюджетування виконавчої влади.

«Ми не боремося з корупцією. Наше завдання — відкривати інформацію і максимально надавати сервіси, щоб людям було зручно працювати з цією інформацією. Людина сама має приймати рішення. Тому ми будемо продовжувати робити ботів, відкривати інформацію», — продовжив Олександр Щелоков.

Прочитати та прослухати повну розмову можна за посиланням.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+