Слухати

Вибух у ліфті. В Донецьку і Луганську коментують звістку про смерть «Мотороли»

17 жовтня 2016 - 00:20 1073
В неділю ввечері у Донецьку і Луганську коментують повідомлення про убивство Арсенія Павлова. Зокрема, звучать голоси, які сумніваються у смерті Арсенія Павлова від рук українських диверсантів

Зокрема, Євген Тинянський, котрий називає себе «депутат парламенту Новоросії, депутат 1го скликання парламенту ДНР, ополченець», пише:

«Я очень сомневаюсь в здравости ума тех, кто пишет или верит в то, что Моторолу убила украинская диверсионная группа».

Тинянський не єдиний у своїх підозрах. Луганчанка Наталія Тропешко, котра є активною прихильницею сепаратистів, коментує так:

«Погиб Моторола или нет, в любом случае, уничтожают народных, простых командиров, не каких-то там Пушилиных или Дейнего. ДРГ, да, задумайтесь!»

«Офіційну» версію щодо смерті Павлова раніше озвучив Денис Пушилін, котрий вважає себе «головою народної ради ДНР».

Олександр Жучковський, російський постачальник антиукраїнських бойовиків на Донбасі, підтверджує факт загибелі Мотороли:

«Подтверждаю информацию о гибели Арсения Павлова, «Моторолы». Полчаса назад был на месте взрыва в центре Донецка. До конца не хотелось верить, но оказалось правдой».

Британський громадянин Грем Філліпс, котрий є прибічником сепаратистських утворень на сході України, пише:

«Новость о смерти Моторолы, подтверждается. Это конечно шок».

В українському сегменті соціальних мереж повідомлення про смерть Мотороли зустріли однозначно позитивно, хоча дехто висловлює сумніви, ніби убивство було інсценуванням, яке насправді мало на меті врятувати життя ватажка бойовиків.

Хоча смерть Арсенія Павлова підтвердили кілька джерел у Донецьку і Москві, однак фотографій чи відео його тіла досі не опубліковано.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+