Слухати

Аеропрогулянка Київським зоопарком — відео

18 жовтня 2016 - 12:22
У Facebook-спільноті "Vnebo.com.ua Аэросъемка" з'явилось відео столичного зоопарку, зняте з висоти
Аеропрогулянка Київським зоопарком — відео / Новини на Громадському радіо

Особливість відео у тому, що воно охоплює картинку під кутом 360°. 

«Повертайте смартфоном (в мобільному додатку Facebook або Youtube), а так само на екрані будь-якого комп’ютера мишкою!» — йдеться у дописі до відео.

Київський зоопарк був заснований 1908 року. Спочатку він знаходився на території нинішнього Ботанічного саду імені академіка А. В. Фоміна.

У 1913 році зоологічний парк був переведений на нову територію (Брест-Литовський проспект № 8 (зараз проспект Перемоги, 32), де знаходиться і тепер.Відтоді з’явилася вулиця Зоологічна.

У зоопарку проводиться акліматизація багатьох тварин (тропічних і субтропічних країн, далекої Півночі), приділяється їх розмноженню, особливо рідкісних, зникаючих видів.

На території зоологічного парку росте понад 130 видів дерев і кущів.

Зоопарк є членом Євроазіатської і Української асоціації зоопарків і тераріумів.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+