Слухати

Чоловік, який підірвав себе в Абхазії, був сподвижником "Мотороли" — ЗМІ

18 жовтня 2016 - 10:36
Сергій Торосенко, який підірвався на саморобному вибуховому пристрої на території сухумського телецентру, виявився бойовиком "ДНР"
Чоловік, який підірвав себе в Абхазії, був сподвижником «Мотороли» — ЗМІ / Новини на Громадському радіо

Торосенко входив до групи командира «Спарти», бойовика угруповання «ДНР» Арсенія Павлова («Мотороли»).

Про це пише Caucasus Times з посиланням на джерело з МВС Абхазії. 

За словами джерела, передбачуваний терорист мав двох спільників, їх пошуками займаються слідчі органи.

За даними прикордонної служби, Тарасенко приїхав до Абхазії на початку жовтня. Він перейшов кордон Абхазії з Росією на посту Псоу. З ним нікого не було.

За інформацією слідства, вибух стався випадково, терорист ще деякий час залишався у свідомості після вибуху і навіть намагався встати.
При ньому були виявлені рація, а також карти місцевості із зазначенням місця розташування державних установ, які імовірно він планував підірвати.

Про можливі мотиви терориста не повідомляється. Однак відомо, що раніше в Абхазії проходили лікування бойовики «ДНР», в тому числі і вбитий «Моторола», у якого стався конфлікт з місцевими жителями, ледь не закінчився перестрілкою.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+