Слухати

Чоловік, який підірвав себе в Абхазії, був сподвижником "Мотороли" — ЗМІ

18 жовтня 2016 - 10:36 328
Сергій Торосенко, який підірвався на саморобному вибуховому пристрої на території сухумського телецентру, виявився бойовиком "ДНР"

Торосенко входив до групи командира «Спарти», бойовика угруповання «ДНР» Арсенія Павлова («Мотороли»).

Про це пише Caucasus Times з посиланням на джерело з МВС Абхазії. 

За словами джерела, передбачуваний терорист мав двох спільників, їх пошуками займаються слідчі органи.

За даними прикордонної служби, Тарасенко приїхав до Абхазії на початку жовтня. Він перейшов кордон Абхазії з Росією на посту Псоу. З ним нікого не було.

За інформацією слідства, вибух стався випадково, терорист ще деякий час залишався у свідомості після вибуху і навіть намагався встати.
При ньому були виявлені рація, а також карти місцевості із зазначенням місця розташування державних установ, які імовірно він планував підірвати.

Про можливі мотиви терориста не повідомляється. Однак відомо, що раніше в Абхазії проходили лікування бойовики «ДНР», в тому числі і вбитий «Моторола», у якого стався конфлікт з місцевими жителями, ледь не закінчився перестрілкою.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+