Слухати

Рада ухвалила зміни у закон щодо звільнення військових в особливий період

18 жовтня 2016 - 17:01
Згідно внесених змін, зможуть звільнятись зі служби військові, у яких на утриманні діти з інвалідністю віком до 23 років. При цьому убирається інформація щодо того перебуває військовий у шлюбі чи ні
Рада ухвалила зміни у закон щодо звільнення військових в особливий період / Новини на Громадському радіо

Відповідні зміни передбачені законом №2406 «Про внесення змін до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» щодо звільнення з військової служби осіб, які мають на утриманні дітей-інвалідів I чи II групи».

Абзац 2 пункту «ґ» частини 8 статті 26 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» наступним чином в ухваленій редакції викладається так: 

«утримання матір’ю (батьком) — військовослужбовцем, повнолітньої дитини, віком до 23 років, якщо вона (він) є інвалідом I чи II групи».

До внесення змін він був викладений наступним чином:

«утримання матір’ю (батьком) — військовослужбовцем, яка (який) не перебуває у шлюбі, повнолітньої дитини віком до 23 років, якщо вона (він) є інвалідом I чи II групи».

Закон був ухвалений у другому читанні, після того, як був направлений для повторного розгляду з пропозиціями Президента України.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+