Слухати

Рада ухвалила зміни у закон щодо звільнення військових в особливий період

18 жовтня 2016 - 17:01 318
Згідно внесених змін, зможуть звільнятись зі служби військові, у яких на утриманні діти з інвалідністю віком до 23 років. При цьому убирається інформація щодо того перебуває військовий у шлюбі чи ні

Відповідні зміни передбачені законом №2406 «Про внесення змін до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» щодо звільнення з військової служби осіб, які мають на утриманні дітей-інвалідів I чи II групи».

Абзац 2 пункту «ґ» частини 8 статті 26 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» наступним чином в ухваленій редакції викладається так: 

«утримання матір’ю (батьком) — військовослужбовцем, повнолітньої дитини, віком до 23 років, якщо вона (він) є інвалідом I чи II групи».

До внесення змін він був викладений наступним чином:

«утримання матір’ю (батьком) — військовослужбовцем, яка (який) не перебуває у шлюбі, повнолітньої дитини віком до 23 років, якщо вона (він) є інвалідом I чи II групи».

Закон був ухвалений у другому читанні, після того, як був направлений для повторного розгляду з пропозиціями Президента України.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+