Слухати

У Сопові обурені, що землю для пасовищ роздали учасникам АТО — відео

18 жовтня 2016 - 20:10
У селі Сопів на Івано-Франківщині деякі селяни виступили проти, щоб землю, яку використовують під пасовища роздавали учасникам АТО, адже тоді їм не залишиться місця для випасу худоби
У Сопові обурені, що землю для пасовищ роздали учасникам АТО — відео / Новини на Громадському радіо

Юрій, мешканець Сопова рік воював у зоні проведення АТО — був у Дебальцевому, біля Станиці Луганської, отримав поранення. Його односелець, 18-річний Андрій, воював під Донецьком. Таких чоловіків у Сопові — 11. Їм виділили по 10 соток землі, передає телеканал НТК.

Але деякі жителі села наголошують: виділені учасникам АТО земельні ділянки завжди використовувались як пасовища і вони не готові нікому віддавати цю територію, а землякам учасникам АТО радять будуватись на краю села.

Обурює людей і те, що земельні ділянки роздавали без їхньої згоди. Вони стверджують, що цю територію ще у 80-х роках минулого століття на сесії було прийнято рішення, щоб цю ділянку відвести під пасовище. 

Але отримувачі земельних ділянок запевняють, що землю отримали законно, таке рішення прийняли відкрито на сесії сільської ради. 

Землевпорядник Галина Чуйко пояснює, що обрали ці ділянки для учасників АТО тому, що тут є всі необхідні комунікації. Вона додає, що землю виділили лише своїм жителям села і лише ті ділянки, які дійсно підходили для потреб.

Одноесельці знищили межові знаки на призначених для учасників АТО ділянках, а за це передбачена відповідальність. Тож землевпорядник радить відстоювати учасникам АТО свої права у суді.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+