Слухати

В "ДНР" конфісковуватимуть житло у тих, кого визнають "ворогами народу"

18 жовтня 2016 - 17:08
Жителі тимчасово непідконтрольної частині Донецької області, які покинули свої будинки через військовий конфлікт, ризикують втратити своє майно, якщо «ДНР» «законодавчо» визнає їх «ворогами».
В «ДНР» конфісковуватимуть житло у тих, кого визнають «ворогами народу» / Новини на Громадському радіо

Про це так званий «міський голова» Донецька Ігор Мартинов повідомив в інтерв’ю одному з телеканалів, який контролюється бойовиками.

Відповідаючи на питання про можливість конфіскації нерухомості у містян, які покинули свої домівки? і передачі її городянам, які втратили житло через військові дії Мартинов зазначив: 

«Ми прекрасно розуміємо, що ті навіть покинуті квартири — це чиясь власність. Тому ми повинні дуже ретельно до цього питання підходити. Ми повинні розуміти чиї це квартири. Тобто, ми сьогодні країна, що воює, у нас є та країна, з якою ми воюємо, є люди, які завдають нам шкоди, які вороги наші і так далі. Я б не хотів огульно це робити, треба підходити дуже чітко: хто дійсно наш ворог. Треба все це законодавчо прописати і тоді вже повинно виникати питання: якщо це ворог народу, значить у нього конфісковувається рухоме, нерухоме майно і тоді це стає народним».

Мартинов також зазначив, що «адміністрація» має в своєму розпорядженні «повний списком недобудованих і покинутих будинків».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+