Слухати

В "ДНР" конфісковуватимуть житло у тих, кого визнають "ворогами народу"

18 жовтня 2016 - 17:08 203
Жителі тимчасово непідконтрольної частині Донецької області, які покинули свої будинки через військовий конфлікт, ризикують втратити своє майно, якщо «ДНР» «законодавчо» визнає їх «ворогами».

Про це так званий «міський голова» Донецька Ігор Мартинов повідомив в інтерв’ю одному з телеканалів, який контролюється бойовиками.

Відповідаючи на питання про можливість конфіскації нерухомості у містян, які покинули свої домівки? і передачі її городянам, які втратили житло через військові дії Мартинов зазначив: 

«Ми прекрасно розуміємо, що ті навіть покинуті квартири — це чиясь власність. Тому ми повинні дуже ретельно до цього питання підходити. Ми повинні розуміти чиї це квартири. Тобто, ми сьогодні країна, що воює, у нас є та країна, з якою ми воюємо, є люди, які завдають нам шкоди, які вороги наші і так далі. Я б не хотів огульно це робити, треба підходити дуже чітко: хто дійсно наш ворог. Треба все це законодавчо прописати і тоді вже повинно виникати питання: якщо це ворог народу, значить у нього конфісковувається рухоме, нерухоме майно і тоді це стає народним».

Мартинов також зазначив, що «адміністрація» має в своєму розпорядженні «повний списком недобудованих і покинутих будинків».

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+