Слухати

Згідно резолюції ПАРЄ вибори на Донбасі наразі неможливі — Буткевич

18 жовтня 2016 - 21:15
Вибори на Донбасі можливі лише після виведення Російських військ з території України
Згідно резолюції ПАРЄ вибори на Донбасі наразі неможливі — Буткевич / Новини на Громадському радіо

Так зазначено в резолюціях, які приняла Рада Європи 14 жовтня.

Про це в ефірі «Громадскього радіо» в рамках програми «Громадська хвиля» розповіла професорка міжнародного права Ольга Буткевич.

«В резолюціях ПАРЄ щодо України зазначено, що вибори на непідконтрольних територіях Донбасу можуть бути можливі лише після виконання певних умов. По-перше, після виводу всіх російських військ з території України.

По-друге, після відновлення Україною контролю над своєю територією і над державним кордоном з Росією.

По-третє, після повної можливості безпеки для присутності там міжнародних спостерігачів за виборами, що є необхідною умовою за дотримання стандартів Ради Європи по проведенню вільних виборів, — сказала Ольга Буткевич.

Нагадаємо, що Парламентська Асамблея Ради Європи прийняла дві резолюції стосовно України, які назвали революційними та які стали можливими завдяки своєрідній дипломатичній спецоперації.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+