Слухати

Жінки-військові, чиї чоловіки загинули в АТО, можуть отримати пенсії на дітей

18 жовтня 2016 - 14:31
Верховна Рада України прийняла у другому читанні законопроект, який врегульовує пенсійне забезпечення учасників АТО та членів їхніх сімей
Жінки-військові, чиї чоловіки загинули в АТО, можуть отримати пенсії на дітей / Новини на Громадському радіо

Законопроект вносить зміни до закону «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», який, на думку народного депутата Андрія Антонищака, був недоопрацьований.

«Зараз у нас 332 жінки вдови, які несуть службу в збройних формуваннях, чоловіки яких загинули під час війни, але вони в наслідок недоопрацювань закону не отримують пенсійне забезпечення на втрату годувальника своєї дитини віком до 8 років”.

За прийняття закону в цілому проголосували 238 депутатів.

Закон спрямовано на підпис Президента України Петра Порошенка.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+