Слухати

Жінки-військові, чиї чоловіки загинули в АТО, можуть отримати пенсії на дітей

18 жовтня 2016 - 14:31 54
Верховна Рада України прийняла у другому читанні законопроект, який врегульовує пенсійне забезпечення учасників АТО та членів їхніх сімей

Законопроект вносить зміни до закону «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», який, на думку народного депутата Андрія Антонищака, був недоопрацьований.

«Зараз у нас 332 жінки вдови, які несуть службу в збройних формуваннях, чоловіки яких загинули під час війни, але вони в наслідок недоопрацювань закону не отримують пенсійне забезпечення на втрату годувальника своєї дитини віком до 8 років”.

За прийняття закону в цілому проголосували 238 депутатів.

Закон спрямовано на підпис Президента України Петра Порошенка.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+