Слухати

В "ЛНР" після "постанови" про роботу провайдерів зник інтернет

19 жовтня 2016 - 10:34
17 жовтня у Луганську вийшла "постанова", за якою постачати інтернет на тимчасово непідконтрольну територію Луганської області можуть лише провайдери "державної" форми власності
В «ЛНР» після «постанови» про роботу провайдерів зник інтернет / Новини на Громадському радіо

Як пояснили в «ЛНР», це робиться «з метою забезпечення стабільної та безперебійної поставки інтернет-трафіку на територію «ЛНР», забезпечення захисту інформаційного простору в «ЛНР».

Втім, вже наступного дня, 18 жовтня, інтернет в «ЛНР« пропав, повідомив Луганськінформцентр.

Зазначалось, що під Краснодоном (Сорокіно) сталося пошкодження кабелю, і на місце розриву поїхали ремонтні бригади. 

«Через події інтернет відсутній у цілого ряду «республіканських» провайдерів», — йшлось в повідомленні.  При цьому сайти «держустанов «ЛНР« продовжували працювати.

Луганський блогер Геннадій Беницький написав з цього приводу, що луганчани починають забувати, що таке інтернет з нормальною швидкістю та й МТС поступово перестає працювати в ОРЛО:

«Вчора, у мене так само після шостої вечора пропав мобільний інтернет, биття пульсу якого я виявив тільки сьогодні вранці. Мобільний оператор МТС поступово вмирає на окупованій території, йдучи в світ інший, кращий, в Україну» — написав Беницький.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+