Слухати

В "ЛНР" скаржаться, що санкції України до Росії відбилися і на них

19 жовтня 2016 - 19:33
Йдеться про заборону на здійснення діяльності деяких платіжних систем РФ на території України. Ці платіжні системи перестали працювати і в ОРЛО
В «ЛНР» скаржаться, що санкції України до Росії відбилися і на них / Новини на Громадському радіо

Про це пише підконтрольне «ЛНР» інтернет-видання «Исток» з посиланням на співробітників одного з «комерційних центрів» Луганська.

Перші проблеми з переказом коштів з Росії з’явилися 18 жовтня. У число заборонених Україною увійшли шість російських платіжних систем. З затребуваних на території «ЛНР» — «Золота Корона» і «Юністрім». Ці платіжні системи тепер не працюють у всіх комерційних центрах «республіки».

«Ми пробували отримати грошові перекази з Росії через платіжну систему «Золота корона», але нічого не виходить. Платіжна система не працює, — повідомили в центрі надання комерційних послуг.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+