Слухати

Вибух був сильний. Земля здригалася, - жителька Виноградного, відео

19 жовтня 2016 - 17:04
У селищі Виноградне, на Донеччні, внаслідок обстрілів з важкого озброєння було пошкоджено два житлових будинки та перебито газопровод
Вибух був сильний. Земля здригалася, - жителька Виноградного, відео / Новини на Громадському радіо

Поліція встановила, що під обстріли потрапив будинок на вулиці Радянській та один будинок у садовому товаристві «Приазов’я» по вулиці Нижній. 

На городі біля будинку по вулиці Радянській правоохоронці виявили урву. Зазначається, що осколками було пошкоджено і два сусідні будинки. 

У поліції зазначають, що внаслідок обстрілу було вибито близько 20 вікон. 

Ніхто з жителів не постраждав.

У будинку на вулиці Нижній постраждали дві прибудови, було пробито дах, пошкоджено чотири вікна, меблі всередині будинку. Крім того, було перебито лінію електропостачання. 

«Вибух був сильний та потужний. Бачите, як все постраждало…Земля здригалася» — розповіла жителька Виноградного. Вона додала, що було чути три потужних вибухи, інші — меншої сили.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+