Слухати

На Одещині підробляли документи України та РФ для бойовиків "ДНР" — СБУ

20 жовтня 2016 - 19:09
Завдяки підробкам представники незаконних збройних формувань могли безперешкодно перетинати лінію розмежування
На Одещині підробляли документи України та РФ для бойовиків «ДНР» — СБУ / Новини на Громадському радіо

Мешканці Донецької та Одеської областей упродовж 2016 року підробляли свідоцтва про народження, паспорти, дипломи, різноманітні довідки та бланки державних установ і організацій як України й РФ, так і часів СРСР, передає прес-центр СБУ.

Фіктивні документи допомагали приховати особисті дані. Отже, бойовики безперешкодно перетинали лінію розмежування та державного кордону України.

Крім того, маючи такі підробки, представники незаконних збройних формувань уникали кримінальної відповідальності.

Під час обшуків за місцями проживання підозрюваних правоохоронці вилучили чимало паспортів громадян України, офіційних бланків різних установ України і РФ, печаток, штампів та кліше. Також вилучено технічне обладнання для фальшування документів.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+