Слухати

На Тячівщині пляж гірської річки перетворили на сміттєзвалище — відео

20 жовтня 2016 - 11:38
У селищі Добове практично в самому центрі сміттєзвалище на березі річки. Це триває кілька років
На Тячівщині пляж гірської річки перетворили на сміттєзвалище — відео / Новини на Громадському радіо

Траян Мустяце, місцевий активіст, розповідає, що на цьому місці колись був пляж, але зараз — хаотичне сміттєзвалище. Він говорить це місце не єдине, що так сильно засмічене — люди викидають непотріб і у інших місцях. Цей процес ніхто не контролює.

У річку скидається 330 000 тон сміття скидається на рік, зазначає еколог Олексій Мельник. Він зазначає, що всі нібито чекають повінь і все це сміття знесе в Європу.

Ще однією проблемою села є застаріла система водопостачання та водовідведення. Нещодавно у селі фіксували захворювання на гепатит «А».

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+