Слухати

Рада дозволила списати з ДП "Антонов" більше ніж 500 мільйонів гривень борогу

20 жовтня 2016 - 12:59
Йдеться про штрафні санкції та пеню. Основну ж суму боргу підприємство має виплатити протягом 10 років
Рада дозволила списати з ДП «Антонов» більше ніж 500 мільйонів гривень борогу / Новини на Громадському радіо

За законопроект проголосувало 285 депутатів. Голова комітету ВР з питань промполітики та підприємництва Віктор Галасюк на пленарному засіданні в парламенті заявив, що це допоможе запобігти банкрутству підприємства Антонова.

«Коли до «Антонова» був приєднаний завод «Авіант», разом з ним «Антонову» дістались шалені борги, які це підприємство не здатне обслуговувати в тому режимі, який сьогодні існує. Тому цей законопроект пропонує суму боргу 706 мільйонів розстрочити на 10 років перед державним бюджетом і списати ті, штучно накопичені пені і штрафні санкції в обсязі 565 мільйонів гривень, які сьогодні лежать на плечах цього підприємства і по суті загрожують його банкрутством», — сказав Галасюк у своєму виступі.

Державне підприємство «Антонов» — український авіабудівний концерн, який об’єднує конструкторське бюро, комплекс лабораторій, експериментальний завод і випробувальний комплекс для розробки і сертифікації літаків.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+