Слухати

Рада збирається обмежити доступ антиукраїнських книг на ринок України

20 жовтня 2016 - 14:56
Верховна Рада проголосувала в першому читанні за законопроект, який обмежує доступ на ринок України антиукраїнських книг, виданих в Російській Федерації
Рада збирається обмежити доступ антиукраїнських книг на ринок України / Новини на Громадському радіо

Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко зазначив, що необхідність прийняття цього закону продиктована загрозою ведення проти України інформаційно-психологічної війни.

«Закон чітко передбачає, що книга походженням з країни-агресора, тобто написано в Росії, то це означає, що навіть через Білорусь чи Азербайджан якщо вони цього захочуть, то вона легально сюди не зайде. Вперше за багато років ми порушуємо це питання і ми маємо можливість вирішити»

Законопроект прийняли за основу, за це рішення проголосували 250 депутатів. Тепер його будуть доопрацьовувати в комітетах і виставляти на голосування в другому читанні.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+