Слухати

В "ЛНР" запевняють, що не вимагають обов'язкової реєстрації авто

20 жовтня 2016 - 20:18
Йдеться про машини, які місцеві жителі придбали, коли територія була під контролем України. Таким водіям можна не міняти українські номери на номери "ЛНР"
В «ЛНР» запевняють, що не вимагають обов’язкової реєстрації авто / Новини на Громадському радіо

Як зазначається на сайті »МВС ЛНР», власник авто робить це за власним бажанням. Але це не стосується реєстрації тимчасово ввезеного транспорту.

«Тобто, якщо наші громадяни ввозять транспортні засоби, що мають реєстрацію на території іншої держави — тоді реєстрація — обов’язкова. Тут теж є різниця — якщо транспортний засіб належить жителю РФ, то в даній ситуації людина отримує на додаток до свого пакету документів тимчасовий реєстраційний талон. Якщо ж у вас, підкреслюю, транспортний засіб луганської - старої реєстрації — міняти номери не обов’язково. Ніякої обов’язкової процедури немає, і в найближчому майбутньому поки, швидше за все, не передбачається», — йдеться в повідомленні

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що автомобілі на території, що нині підконтрольна угрупованню «ЛНР», повинні мати відповідне маркування. Крім того, водіїв обклали новим «податком» на автотранспорт. Щоб його сплатили люди мають простояти у великій черзі, чого не всі витримують, зокрема за станом здоров’я.

Також зазначалось, що розмитнення авто та відповідно отримання номерів «ЛНР», ввезеного з іншої держави коштує приблизно 600 доларів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+