Слухати

В "ЛНР" запевняють, що не вимагають обов'язкової реєстрації авто

20 жовтня 2016 - 20:18
Йдеться про машини, які місцеві жителі придбали, коли територія була під контролем України. Таким водіям можна не міняти українські номери на номери "ЛНР"

Як зазначається на сайті »МВС ЛНР», власник авто робить це за власним бажанням. Але це не стосується реєстрації тимчасово ввезеного транспорту.

«Тобто, якщо наші громадяни ввозять транспортні засоби, що мають реєстрацію на території іншої держави — тоді реєстрація — обов’язкова. Тут теж є різниця — якщо транспортний засіб належить жителю РФ, то в даній ситуації людина отримує на додаток до свого пакету документів тимчасовий реєстраційний талон. Якщо ж у вас, підкреслюю, транспортний засіб луганської - старої реєстрації — міняти номери не обов’язково. Ніякої обов’язкової процедури немає, і в найближчому майбутньому поки, швидше за все, не передбачається», — йдеться в повідомленні

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що автомобілі на території, що нині підконтрольна угрупованню «ЛНР», повинні мати відповідне маркування. Крім того, водіїв обклали новим «податком» на автотранспорт. Щоб його сплатили люди мають простояти у великій черзі, чого не всі витримують, зокрема за станом здоров’я.

Також зазначалось, що розмитнення авто та відповідно отримання номерів «ЛНР», ввезеного з іншої держави коштує приблизно 600 доларів.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
FacebookTwitterGoogle+