Слухати

Китай подарує Україні 50 автомобілів швидкої допомоги

21 жовтня 2016 - 18:31
Україна безоплатно отримає від Уряду КНР 50 повністю укомплектованих машин швидкої допомоги
Китай подарує Україні 50 автомобілів швидкої допомоги / Новини на Громадському радіо

Відповідний міжурядовий документ сьогодні підписали Степан Кубів перший віце-прем’єр-міністр  — Міністр економічного розвитку і торгівлі України та Ду Вей, Надзвичайний і Повноважний Посол Китайської Народної Республіки в Україні, йдеться на сайті Кабміну.

Згідно з підписаною міжурядовою угодою Україна отримає 50 машин швидкої допомоги, повністю укомплектованих спеціальним медичним обладнання на загальну суму 25 млн. китайських юанів (понад 3,7 млн. доларів США).

Планується, що до кінця 2016 року автомобілі та медичне обладнання отримає Міністерство охорони здоров’я України у рамках безоплатної допомоги Уряду КНР.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+